Зміни меж та нові провідники українських місій

Зміни меж та нові провідники українських місій

Церква оголосила про перерозподіл у 2018 році територій 19 місій та про створення 5 нових. В Україні ці зміни торкнуться трьох існуючих місій. Згідно з перерозподілом вся територія Львівської місії увійде до складу Київської. У той самий час з Київської місії до Дніпровської перейде Одеський округ з приходами в Одесі, Чорноморську, Миколаєві та Херсоні.

Такий перерозподіл у місіях в усьому світі пов’язаний з поверненням кількості місіонерів повного дня до запланованої. Під час оголошення у 2012 році про зміну вікової політики для служіння на місії повного дня, зробленого Президентом Томасом С. Монсоном, кількість місіонерів зросла з 58 000 до 88 000, що стало причиною створення 76 нових місій у всьому світі. У 2018 році кількість місіонерів стабілізувалася до запланованих 68 000, що, з урахуванням нових місій, потребувало оптимізації існуючих кордонів.

'Ми хочемо, щоб місіонери були в місці, в якому вони найкращим чином зможуть допомогти людям, або ділячись Євангелією Ісуса Христа, або служачи громаді', — сказав генеральний авторитет з Кворуму сімдесяти старійшина Брент Нільсон, виконавчий директор Місіонерського департаменту. — 'Спаситель показав, що потрібно змінювати життя людей — одне за одним, у всьому світі — і це вимагає постійного планування та організації'.

На початку року Перше Президентство покликало 111 нових президентів місій, серед яких і майбутній провідник Дніпровської місії президент Річард Л. Віртлін з дружиною Джоні. Зазначається, що біографії нових президентств місії будуть доступні пізніше.